کد خبر :

189

گروه :

اجتماعی

تاریخ انتشار :

10 فروردین 1401 11:33

رشیدی کوچی خبر داد:

طرح سوال از وزرای کشور و ورزش درباره اتفاقات ورزشگاه مشهد

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی از طرح سوال از وزرای ورزش و کشور به دنبال اتفاقات رخ داده در ورزشگاه مشهد خبر داد.

طرح سوال از وزرای کشور و وزش درباره اتفاقات ورزشگاه مشهد

جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت: «ضمن ارادتی که به آقایان وحیدی و سجادی وزرای محترم کشور و ورزش دارم، روز یک‌شنبه ۱۴ فروردین، در مورد اتفاقات تلخ ‎ورزشگاه ‎مشهد سوال خود را مطرح خواهم کرد.

باید یکبار برای همیشه بساط این رفتارهای ناپسند که باعث از بین رفتن اعتماد و ایجاد دستاویز برای ضد انقلاب می‌شود، جمع شود.»

مجتبی توانگر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نیز در واکنش به این اتفاق در صفحه شخصی خود در توئیتر؛ نوشت:‏ «دختران برای تماشای فوتبال بلیت خریدند ولی سهم‌شان گاز فلفل شد!
این اقدامات جز هزینه‌تراشی در داخل و خارج نتیجه دیگری ندارد. در اولین فرصت سوال از وزیر ورزش را ثبت می‌کنم. باید پاسخگوی این حادثه باشد.
اگر نمی‌توانید در مدار قانون وظیفه‌تان را انجام دهید بهتر است بروید!»

به گزارش ایسنا، روزگذشته تیم ملی فوتبال کشورمان در ورزشگاه اما رضا (ع) مشهد به رقابت با تیم ملی لبنان پرداخت اما علی رغم بلیت فروشی به زنان، اجازه ورود به ورزشگاه به آنان داده نشد. بر اساس تصاویر منتشر شده زنان با داشتن بلیت بازی در دست خود اجازه ورود به ورزشگاه را پیدا نکردند.

گزارش خطا

نظر شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط خبرگزاری اقتصاد شرق در وب منشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشد یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد