صفحه نخست - گفتگو
  • رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی معتقد است در صورت تفکیک وزارتخانه‌های صنعت و بازرگانی، سیاستگذاریهای این دو بخش باید همسو و هماهنگ باشد.

  • اقتصاد شرق- رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی خراسان رضوی گفت: پیروزی لیست امید در انتخابات شورای شهر مشهد، به شکل قاطع و با این تعداد رأی، به نظر من رکوردی در تاریخ شوراهای این شهر است.

  • اقتصاد شرق- رئیس کانون زنان بازرگان خراسان رضوی به خبرنگار ما گفت: پس از 14 سال تغییراتی در نگاه سیاسی شورای شهر اتفاق افتاد و لیست امید توانست به شورا راه یابد؛ در این لیست تعدادی از افراد کارشناس و تکنوکرات وجود دارند که می‌توانند در فضای مدیریت شهری و شهرسازی کمکهای شایانی داشته باشند.

  • اقتصاد شرق- منتخب اول مردم مشهد در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر در واکنش به اظهارات شهردار مشهد که به عملکرد مدیریت شهری در چهار سال گذشته نمره 20 داده بود، گفت: اگر آقای مرتضوی به کف جامعه بیاید، قطعاً به نمره بسیار پایین‎تری از آنچه به خود می‌دهد، خواهد رسید.

  • اقتصاد شرق- رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با اعتقاد بر این که بخش خصوصی همیشه در خدمت دولتها بوده است، گفت: دولت دوازدهم به بخش خصوصی توجه بیشتری داشته باشد.

  • اقتصاد شرق- عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی به خبرنگار ما گفت: رای آوردن لیست امیدبستگی به چند فاکتور داشت، فاکتور اول وحدت لیست بود که شانس پیروزی را افزایش داد و موضوع دوم عدم وحدت در اردوگاه اصولگرایان بود که حداقل دو تا سه لیست ارائه دادند؛ تشتت در آن مجموعه و وحدت در مجموعه اصلاح‌طلبان یک عامل اصلی در این پیروزی بود.

  • اقتصاد شرق- عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی معتقد است: با توجه به امکانات موجود در مشهد، مردم نباید از پنجمین دوره شورای شهر انتظار معجزه داشته باشند.

  • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- پدیده قاچاق یکی از مهمترین معضلات کنونی جامعه است که بخشهای مختلف اقتصادی از تولید تا صادرات را تحت تاثیر خود قرار داده و در سالهای اخیر ضربه‌های مهلکی بر پیکره تولید داخلی وارد کرده است.

  • دنیای اقتصاد، ضحی زردکانلو- پوشاک و تنوع آن همواره از اهمیت بسزایی برخوردار بوده است آنقدر که بشر نیاز به برخورد حرفه‌ای با این مقوله را حس کرده و به سراغ پرورش متخصصان و طراحان حرفه‌ای در این وادی رفته است.

  • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- کمتر از 40 روز به برگزاری مهمترین رویداد سیاسی ایران در سال 96 باقی است و تب و تاب انتخابات با نام‌نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا و آغاز بررسی صلاحیتها در میان مردم به خوبی مشهود است. پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در روز 29 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و این روزها همه جا صحبت از این رویداد بزرگ است.

نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها