صفحه نخست - گزارش
 • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- اصولا تا سرمایه نباشد هیچ تولیدی انجام نمی‌شود و یکی از اصول اساسی و لازمه وجود و تولید هر کالایی سرمایه است؛ اگر می‌خواهیم از کالای ایرانی حمایت کنیم و تولیدات با کیفیت و به نحو مطلوبی به ثمر برسد، باید از سرمایه‌گذاران داخلی و کسانی که وارد کشور می‌شوند و با خود سرمایه می‌آورند حمایت کنیم تا کالای خوبی تولید شود و با این کار به صورت عملی از کالای ایرانی حمایت می‌شود.

 • دنیای اقتصاد، ضحی زردکانلو- نخستین همایش مهارت آموختگان کارآفرین کشور باحضور معاون وزیر کار، رفاه و تعاون اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در مشهد برگزار شد.

 • جلب رضایت برای حمایت

  ۲۷ فروردین ۱۳۹۷

  دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- در موضوع حمایت از کالای ایرانی، یک پای مهم ماجرا مردم به منزله مشتریان هستند که با خرید تولیدات داخلی می‌توانند در تحقق شعار سال نقشی پررنگ ایفا کنند به همین دلیل توجه به سلایق مشتریان و رضایتمندی آنها از سوی تولیدکنندگان اهمیت بسیار زیادی دارد.

 • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- حمایت از کالای ایرانی عنوانی است که لحظات آغازین امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان شعار سال 97 و به عنوان نقشه راهی برای فعالیت‌های اقتصادی کشور مطرح شد؛ شعاری که در صورت عمل و تحقق می‌تواند حلال بسیاری از مشکلات کنونی اقتصاد کشورمان باشد.

 • دنیای اقتصاد- نبود زیرساخت‌های لازم و برخی مشکلات دیگر در مرز دوغارون که مهمترین مرز ترانزیتی خراسان رضوی و شرق کشور به شمار می‌رود، مشکلات زیادی را برای ترانزیت از این منطقه به وجود آورده است؛ بطوری‌که ده روز از توقف و خواب کامیون‌ها در این مرز می‌گذرد و مشکلات همچنان پابرجاست.

 • گام بلند برای توسعه

  ۲۱ اسفند ۱۳۹۶

  دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- فضای اقتصادی خراسان رضوی در سال 96 نسبت به سالهای گذشته از فراز و نشیبهای کمتری برخوردار بود و به اعتقاد بسیاری از فعالان اقتصادی همراهی مطلوب برخی از دستگاههای دولتی که ناشی از تفویض برخی از اختیارات به استانها بوده، موجب دلگرمی تولیدکنندگان و صنعتگران برای ادامه روند کارشان در سالهای آینده شده است.

 • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- پرونده پنجمین همایش توسعه پایدار با رویکرد بهبود محیط کسب‌وکار در روزهای نهم و دهم اسفندماه با حضور استادان و چهره‌های سرشناس دانشگاهی، مسئولان دولتی و فعالان اقتصادی و اهالی اتاق بازرگانی ایران و استان‌ها در اتاق بازرگانی مشهد بسته شد.

 • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- چهل و نهمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی با بررسی چند دستور کار و ارائه آخرین اخبار و اطلاعات اقتصادی از سوی رئیس اتاق بازرگانی ایران و استاندار خراسان رضوی در محل اتاق بازرگانی مشهد برگزار شد

 • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- نایب رئیس اتاق بازرگانی خراسان رضوی گفت: اتاق منتقد دولت نیست بلکه مطالبه‌گر است؛ اجرای قانون بهبود محیط کسب و کار از مطالبات ماست و در صورت تحقق آن بسیاری از مشکلات فعالان اقتصادی مرتفع خواهد شد.

 • ساز ناکوک صادرات

  ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

  دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه ملی و استانی خراسان رضوی با حضور مسئولان دولتی، فعالان اقتصادی و صادرکنندگان برتر در سالن همایشهای اتاق بازرگانی مشهد برگزار و 30 صادرکننده نمونه استانی، 6 صادرکننده نمونه ملی و 4 صادرکننده شایسته تقدیر معرفی و تجلیل شدند.

نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها