صفحه نخست - گزارش
  • دنیای اقتصاد، رها بخشایش- سالن همایش‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی در آخرین روز کاری هفته گذشته میزبان دوره مقدماتی کارگاه آموزشی «آشنایی با اصول داوری سازمانی در صنایع و اصناف» بود که قائم مقام معاونت معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، رئیس اتاق ایران، قائم مقام دبیر کل مرکز داوری اتاق ایران و ... مهمانان ویژه این کارگاه بودند و به اتفاق بر نقش ویژه و کلیدی داوری در تسهیل فعالیت‎های اقتصادی تأکید کردند.

  • دنیای اقتصاد، رها بخشایش- دبیر اجرایی انجمن مدیران صنایع خراسان رضوی از برگزاری دومین همایش «نماد اعتماد الکترونیکی» با رویکرد خلق مزیت نسبی در تجارت الکترونیک در روز ششم بهمن ماه خبر داد.

  • دنیای اقتصاد، فاطمه رافع- صدور بی‎رویه مجوز ساخت‎وساز هتل در مشهد مسأله‌ای است که صدای بسیاری از فعالان باتجربه صنعت هتل‎داری دومین کلان‎شهر کشور را درآورده است.

  • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی از 20 تا 24 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار شد و مردم استقبال خوبی از این نمایشگاه کردند.

  • دنیای اقتصاد، ضحی زردکانلو- هفته گذشته رضا کیانیان در سفر خود به مشهد با گروه تئاتر معلولان باران که به تازگی موفق به کسب 16 رتبه برتر در جشنواره بین‌المللی تئاتر اصفهان شده‌اند دیدار کرد و به گفت‌وگو با دنیای اقتصاد نشست

  • دنیای اقتصاد، فاطمه رافع- پیگیری پرونده «راه‏اندازی خط تولید یکی از خودروهای پُرتیراژ» در خراسان رضوی یکی از محورهای سی و سومین جلسه دبیرخانه شورای گفت‎وگوی دولت و بخش خصوصی بود و در حالی در این جلسه ضرورت ایجاد ظرفیت‏های جدید خودروسازی مورد تأکید قرار گرفت که در حال حاضر با وجود استقرار دو شرکت خودروسازی در این استان، یا به عبارتی فعالیت «ایران‎خودرو» و «سناباد خودرو»، یکی از دو خودروساز، یعنی همان «سناباد خودرو»، با ظرفیت تولید سالانه 15 هزار دستگاه خودرو تعطیل است و چنین ظرفیتی خاک می‎خورد! و فقط «ایران‎خودرو» با ظرفیت تولید سالانه 120 هزار دستگاه خودر فعال است.

  • دنیای اقتصاد، ضحی زردکانلو- تابستان امسال انتشار پوستری از محمدرضا شجریان که برگزاری بزرگداشت او را در زادگاهش، نوید می‌داد دست به دست در فضای مجازی می‌چرخید

  • دنیای اقتصاد- کميسیون حمایت و حقوق شهروندی کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی و کانون زنان حقوقدان سورا در نشستی به بررسی علمی و تخصصی منشور حقوق شهروندی پرداختند.

  • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- وقتی حرف از تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی به میان می‌آید، خانه صنعت، معدن و تجارت یکی از تشکل‌هایی است که به ذهن‌ها متبادر می‌شود، 95 درصد واحدهای صنعتی خراسان رضوی متعلق به بخش خصوصی است و این تشکل تلاش می‌کند نقش پررنگی در اقتصاد استان و ارتباط بخش خصوصی و دولتی ایفا کند.

  • دنیای اقتصاد، فاطمه رافع- قصه نافرمانی بانک‌ها از مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در خراسان رضوی به آنجا رسیده که علاوه بر فعالان بخش خصوصی، صدای معاون اجرایی رئیس‎جمهور و استاندار را هم در آورده است.

نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها