صفحه نخست - اخبار
  • دنیای اقتصاد، مشهد- خبرنگار دنیای اقتصاد در نخستین جشنواره مطبوعات، خبرگزاریها و پایگاههای خبری خراسان رضوی، موفق به کسب مقام دوم در بخش «تیتر» شد.

  • دنیای اقتصاد- رئیس کمیسیون پنج نفره حمایت قضایی از سرمایه‎گذاری دادگستری خراسان رضوی با انتقاد از آنچه بی‎مسئولیتی برخی مدیران خواند، گفت: ریشه برخی مفاسد و مشکلات استان به ضعف مدیریت باز می‎گردد و فرمانداران موظف هستند با مدیران ضعیف برخورد کرده و مدیران قوی را جایگزین آن‎ها کنند.

  • دنیای اقتصاد، فاطمه رافع- قائم مقام معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه فعالیت کمیسیون پنج نفره حمایت قضایی از سرمایه‎گذاری را در دادگستری خراسان رضوی تدبیر هوشمندانه‌ای برای توجه بیشتر به حوزه تولید و رفع موانع موجود در مسیر فعالیت بنگاه‏های تولیدی و اقتصادی و فعالان این عرصه دانست و با اشاره به نتایج مطلوب حاصل از اقدامات این کمیسیون، اظهار کرد: انعکاس گزارش این اقدامات به معاونت اجتماعی قوه قضائیه، ما را به این نقطه رساند که در صورت امکان این الگوی رفتاری مناسب در خراسان رضوی را به صورت جامع‎تر و در قالب یک الگوی ملی در سطح کشور گسترش دهیم.

  • دنیای اقتصاد- ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: در سال گذشته 38 هزار اظهارنامه و در سال 93، 47 هزار اظهارنامه صادراتی در گمرک مشهد به ثبت رسیده که پس از تهران رتبه دوم را به خود اختصاص داده‌ایم.

  • دنیای اقتصاد- سی‌ودومین دوره معرفی و تجلیل از تولیدکنندگان و بهره‌برداران برتر کشاورزی با حضور معاونان وزیر جهاد کشاورزى، نماینده ولى فقیه در این وزارت، استاندار خراسان رضوى، رئیس مجمع نمایندگان استان، رؤساى سازمان‌هاى مدیریت و برنامه‌ریزى، جهاد کشاورزى و صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوى و صدها نفر از تولیدکنندگان بخش کشاورزى در هتل ثامن مشهد برگزار شد.

  • دنیای اقتصاد- معاون مالی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی به دنیای اقتصاد گفت: پروژه هتل فرهنگیان تا پایان سال 96 به بهره‌برداری می‌رسد.

  • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- معاون اقتصادی شهرداری مشهد از انتشار 2250 میلیارد تومان اوراق مشارکت تا پایان سال‌جاری خبر داد و گفت: براساس بودجه 95 شهرداری، از ابتدای سال تاکنون 1100 میلیارد تومان اوراق مشارکت منتشر شده و تا پایان سال 1150 میلیارد تومان دیگر نیز منتشر خواهد شد، این در حالی است که مجموع اوراق مشارکت امسال برابر با اوراق منتشر شده 10 سال گذشته شهرداری مشهد است.

  • دنیای اقتصاد- با گذشتن از مرکز شهر مشهد و نزدیکی به حاشیه، همان‏قدر که از تجملات و زرق‎وبرق‎های شهری کم می‎شود، امکانات هم به همان نسبت کاهش می‎یابد، به طوری که به فاصله چند صدمتر از حاشیه شهر، حوالی جاده سیمان در انتهای جاده‎ای خاکی، روستای محرومی است که با بارش هر برف و یخبندان و قطع ارتباط، قلب مردم آن از نداشتن حتی یک مرکز بهداشت و درمان خواهد لرزید.

  • دنیای اقتصاد- شهردار مشهد گفت: مطالبه شهرداری از واحدهای صنعتی مستقر در محور غرب مشهد بر اساس مصوبات قانونی خواهد بود.

  • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- با هماهنگی استانداری خراسان رضوی و با دعوت از اعضا و تشکل‌های سیاسی دارای مجوز و پروانه فعالیت از وزارت کشور، انتخابات اعضای شورای مرکزی خانه احزاب این استان برگزار شد.

نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها