صفحه نخست - اخبار
  • معاون اقتصادی شهردار مشهد فضای سرمایه گذاری در این شهر را خوب و امیدبخش دانست.

  • نائب رئیس اتاق بازرگانی استان در نشست خبری با عنوان هم‌اندیشی همایش فرصت‌یابی موضوع کسب و کار در جمع خبرنگاران به تشریح وضعیت و مشکلات اقتصادی پرداخت.

  • دنیای اقتصاد، مهرداد امیرکلالی-چندی پیش نسیم تغییرات در دولت یازدهم به فرمانداری مشهد رسید و حسن موحدیان پس از 9 سال جای خود را به فرماندار جدید داد. به عقیده ناظران او که از نیروی انتظامی به مجموعه وزارت کشور آمده بود، در طول سالیان مدیریتش در شهر مشهد، توانست چهره نسبتا معتدلی از خود به نمایش بگذارد و با گروه های مختلف به تعامل بپردازد.حرف‌های زیادی از دوران پر فراز و نشیب صدارتش در مشهد برای گفتن دارد، هر چند به زعم خودش نمی خواهد بخاطر حفظ حرمت و حریم شخصی افراد، بعضی از آنها رسانه ای شود.

  • گزارش تصویری از یازدهمین نمایشگاه بین المللی مسکن و انبوه سازان

  • رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی گفت: کیفیت نمایشگاه مسکن، انبوه‌سازان و فرصت‌های سرمایه‌گذاری ارتقا یافته است. محمدرضا رئیسی با حضور در محل غرفه روزنامه «دنیای اقتصاد» در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، انبوه‌سازان و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در نمایشگاه بین‌المللی مشهد، اظهار کرد: وضعیت نمایشگاه امسال از نظر کیفی ارتقا یافته و افزایش تلاش‌ها در بخش ساخت‌وساز و نیز توجه سرمایه‌گذاران به این بخش موجب خرسندی است؛ زیرا می‌تواند آینده خوبی برای صنعت ساختمان رقم بزند و این مهم‌ترین برداشت من از نمایشگاه است. وی کیفیت ساخت‌وسازهای سطح شهر مشهد را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: اینکه در برخی از ساخت‌وسازها مشکلاتی باشد، طبیعت کار است و براساس آمار برای هر 10 میلیون متر مربع ساخت‌وساز، کمتر از یک درصد مشکل ایجاد می‌شود.

  • دنیای اقتصاد، گروه اقتصادی - با گذشت 15ماه از شروع به کار دولت یازدهم، شورای ‌عالی اداری کشور در نوزدهمین روز آبان 93 کلیات طرح پیشنهادی دولت مبنی بر احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را به تصویب رساند تا سرانجام به یکی دیگر از وعده‌های انتخاباتی رئیس جمهور، جامه عمل پوشانده شود.

  • دنیای اقتصاد- جلسه مجمع عمومی شورای ملی زعفران ایران در اتاق مشهد به ریاست غلامحسین شافعی تشکیل شد و آخرین تحولات مربوط به زعفران را در ایران و جهان مورد بررسی قرار داد.

  • دنیای اقتصاد،گروه سیاسی- دومین نشست استاندار خراسان رضوی با رسانه‌ها برگزار شد و علیرضا رشیدیان که به اتفاق معاونانش در این جلسه حضور یافته بود به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

  • معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان رضوی در حاشیه نشست خبری استاندار پیرامون انتصابات فرمانداران استان خراسان رضوی اظهار کرد: این انتصابات به زمان بسیار زیادی نیاز دارد و این موضوع در دولت‌های قبلی نیز معمول بوده است

  • دنیای اقتصاد،نجمه موسوی زاده- خراسان رضوی یکی از استان‌های شرقی کشور است که به دلیل نزدیکی و مراودات فرهنگی و تاریخی با کشورهای حوزه CIS، می‌تواند نقش مؤثری در صادرات به این کشورها داشته باشد و از سوی دیگر هم‌جواري این استان و جايگاه آن به عنوان کانال ارتباطي با کشورهاي آسياي مرکزي، سبب شده سهم صادرات فعالان اقتصادي استان به اين کشورها نسبت به استان‌هاي ديگر بسيار چشم‌گير باشد.

نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها