صفحه نخست - اخبار
  • دنیای اقتصاد- رئیس کمیسیون پنج نفره حمایت قضایی از سرمایه‎گذاری دادگستری خراسان رضوی با انتقاد از آنچه بی‎مسئولیتی برخی مدیران خواند، گفت: ریشه برخی مفاسد و مشکلات استان به ضعف مدیریت باز می‎گردد و فرمانداران موظف هستند با مدیران ضعیف برخورد کرده و مدیران قوی را جایگزین آن‎ها کنند.

  • دنیای اقتصاد، فاطمه رافع- قائم مقام معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه فعالیت کمیسیون پنج نفره حمایت قضایی از سرمایه‎گذاری را در دادگستری خراسان رضوی تدبیر هوشمندانه‌ای برای توجه بیشتر به حوزه تولید و رفع موانع موجود در مسیر فعالیت بنگاه‏های تولیدی و اقتصادی و فعالان این عرصه دانست و با اشاره به نتایج مطلوب حاصل از اقدامات این کمیسیون، اظهار کرد: انعکاس گزارش این اقدامات به معاونت اجتماعی قوه قضائیه، ما را به این نقطه رساند که در صورت امکان این الگوی رفتاری مناسب در خراسان رضوی را به صورت جامع‎تر و در قالب یک الگوی ملی در سطح کشور گسترش دهیم.

  • دنیای اقتصاد- ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: در سال گذشته 38 هزار اظهارنامه و در سال 93، 47 هزار اظهارنامه صادراتی در گمرک مشهد به ثبت رسیده که پس از تهران رتبه دوم را به خود اختصاص داده‌ایم.

  • دنیای اقتصاد- سی‌ودومین دوره معرفی و تجلیل از تولیدکنندگان و بهره‌برداران برتر کشاورزی با حضور معاونان وزیر جهاد کشاورزى، نماینده ولى فقیه در این وزارت، استاندار خراسان رضوى، رئیس مجمع نمایندگان استان، رؤساى سازمان‌هاى مدیریت و برنامه‌ریزى، جهاد کشاورزى و صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوى و صدها نفر از تولیدکنندگان بخش کشاورزى در هتل ثامن مشهد برگزار شد.

  • دنیای اقتصاد- معاون مالی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی به دنیای اقتصاد گفت: پروژه هتل فرهنگیان تا پایان سال 96 به بهره‌برداری می‌رسد.

  • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- معاون اقتصادی شهرداری مشهد از انتشار 2250 میلیارد تومان اوراق مشارکت تا پایان سال‌جاری خبر داد و گفت: براساس بودجه 95 شهرداری، از ابتدای سال تاکنون 1100 میلیارد تومان اوراق مشارکت منتشر شده و تا پایان سال 1150 میلیارد تومان دیگر نیز منتشر خواهد شد، این در حالی است که مجموع اوراق مشارکت امسال برابر با اوراق منتشر شده 10 سال گذشته شهرداری مشهد است.

  • دنیای اقتصاد- با گذشتن از مرکز شهر مشهد و نزدیکی به حاشیه، همان‏قدر که از تجملات و زرق‎وبرق‎های شهری کم می‎شود، امکانات هم به همان نسبت کاهش می‎یابد، به طوری که به فاصله چند صدمتر از حاشیه شهر، حوالی جاده سیمان در انتهای جاده‎ای خاکی، روستای محرومی است که با بارش هر برف و یخبندان و قطع ارتباط، قلب مردم آن از نداشتن حتی یک مرکز بهداشت و درمان خواهد لرزید.

  • دنیای اقتصاد- شهردار مشهد گفت: مطالبه شهرداری از واحدهای صنعتی مستقر در محور غرب مشهد بر اساس مصوبات قانونی خواهد بود.

  • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- با هماهنگی استانداری خراسان رضوی و با دعوت از اعضا و تشکل‌های سیاسی دارای مجوز و پروانه فعالیت از وزارت کشور، انتخابات اعضای شورای مرکزی خانه احزاب این استان برگزار شد.

  • دنیای اقتصاد- هم زمان با هفته پدافند غیر عامل و به منظور آمادگی در مواجهه با تهدیدات احتمالی دشمن، برای دومین سال پیاپی، مانور پدافند غیرعامل در شرکت ایران خودرو خراسان برگزار شد.

نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها