صفحه نخست - اخبار
  • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- نخستین همایش ملی وقف و علم و فناوری با هدف فرهنگسازی برای ترویج وقف در حوزه علم و فناوری و پژوهش 9 اسفندماه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود. عوامل اجرایی این همایش در نشستی خبری به ارائه برنامه‌ها و اهداف این همایش و لزوم توجه به رویکردهای جدید وقفی تاکید کردند.

  • دنیای اقتصاد، ضحی زردکانلوـ یازدهمین اجلاسیه دوره ششم نمایندگان اتاق اصناف ایران، روز گذشته به میزبانی مشهد در هتل قصر طلایی برگزار شد.

  • دنیای اقتصاد- «تِد اکس اميد» جمعه 27 بهمن ماه سال جاری در تالار شهر مشهد برگزار شد.

  • دنیای اقتصاد- شناسایی قوانین و مقررات مخل کسب و کار در حوزه بانکی، محور بحث در چهلمین جلسه دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی بود. در این نشست، موضوع بدهی‌های معوق بانکی واحدهای تولیدی و صنعتی به ویژه کسب و کارهای کوچک و متوسط مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیشنهاداتی ارائه شد تا با مشارکت نظام بانکی و بدنه دولتی، روند موجود تسهیل شده و گره از مشکلات بخش خصوصی گشوده شود و بدهی‌های انباشت شده این حوزه تسویه شود.

  • اقتصاد شرق- یک مجموعه خدماتی وابسته به «انجمن حمایت از زندانیان نیشابور» به همت «مجتمع فولاد خراسان» و در راستای ایفای مسئولیتها و تعهدات اجتماعی این مجموعه بزرگ صنعتی در نیشابور آغاز به کار کرد.

  • اقتصاد شرق- مدیرعامل سازمان اتکا گفت: مردم تنها 10 درصد نیاز خود را از فروشگاه‌های زنجیره ای تامین می‌کنند و این درحالیست که این رقم در کشورهای توسعه یافته بیش از 80 درصد است.

  • رئیس دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی از اصلاح مفهوم و تعریف «سرمایه در گردش» و افزایش مدت زمان بازپرداخت سود این نوع از تسهیلات به بانکها به عنوان یکی از پیشنهادات و مصوبات سی و نهمین جلسه این دبیرخانه خبر داد.

  • دنیای اقتصاد، ضحی زردکانلو- استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه برخی بعد از انتخابات و تمام شدن آن و تعيین رئيس جمهور همچنان فكر می كردند رقابت انتخاباتي ادامه دارد و تخريب و سياه نمایی را ادامه می دادند گفت: اکنون تورم و افزایش قیمتها با سالهای ۸۹ تا ۹۲ قابل قیاس نیست.

  • اقتصاد شرق- در آستانه راه‌اندازی کارخانه گندله‌سازی مجتمع فولاد خراسان و آغاز رسمی تولید گُندله سنگ آهن در این مجتمع صنعتی، اولین قطار حامل کنسانتره که از معادن چادرملو به مقصد فولاد خراسان بارگیری شده بود، وارد این مجتمع شد و در محل انبار کنسانتره شرکت تخلیه شد.

  • دنیای اقتصاد- به جرات می‌توان گفت آرامگاه فردوسی در توس بعد از حرم مطهر رضوی مهمترین جاذبه گردشگری مشهد است که داشتن زیرساختهای مناسب، امکانات مطلوب و توجه برای رونق بخشیدن به فضای این مکان توریستی، برای جذب بیشتر مسافران در بازدید از این مکان و افزایش مدت زمان ماندگاری گردشگران در مشهد امری لازم و ضروری است.

نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها