صفحه نخست -
  • امروز قیمت سهام چند شده؟ سایت شرکت برای خرید کی باز میشه؟ مجمع شرکت کی برگزار میشه؟ چه خبر از جایزه مجمع برای سهامدارا؟ میگن تا آخر سال قیمت سهامش 10 برابر میشه؟ حالا کجا سهامشو می‌فروشن؟ شنیدین میگن فلان مغازه کلا دیگه کارش شده دلالی سهام؟

  • نگاه دینی و ارزشی به حوزه مدیریت و اقتصاد شهری، یکی از شعارهایی بود که در انتخابات دوره چهارم شورای شهر مشهد مطرح شد و بر همین اساس عده ای از کاندیداها بر پایه این شعار وارد شورای شهر مشهد شدند.

  • معاون فرهنگی و اجتماعی سابق شهرداری مشهد به سمت معاونت هماهنگی و امور اجرایی آموزش و پرورش خراسان رضوی منصوب شد.

  • معاون اقتصادی شهردار مشهد فضای سرمایه گذاری در این شهر را خوب و امیدبخش دانست.

  • نائب رئیس اتاق بازرگانی استان در نشست خبری با عنوان هم‌اندیشی همایش فرصت‌یابی موضوع کسب و کار در جمع خبرنگاران به تشریح وضعیت و مشکلات اقتصادی پرداخت.

  • دنیای اقتصاد،سپهر استیری- با نزدیکی به نیمه آذرماه، انتظارها برای بودجه سال آتی به پایان می‌رسد. محمد باقر نوبخت، سخنگوی دولت یازدهم نیز وعده داده که بودجه سال 94 در موعد مقرر، 15 آذر ماه به مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد. اما بودجه 93 با انتقادات بسیاری از سوی نمایندگان استان‌ها و به طور مشخص خراسان رضوی همراه بود. بسیاری معتقد بودند از آنجا که خراسان رضوی 7.3 درصد از وسعت و هشت درصد از جمعیت کشور را داراست سهم 5.3 درصدی از بودجه 93 مناسب این استان نیست.

  • دنیای اقتصاد، مهرداد امیرکلالی-چندی پیش نسیم تغییرات در دولت یازدهم به فرمانداری مشهد رسید و حسن موحدیان پس از 9 سال جای خود را به فرماندار جدید داد. به عقیده ناظران او که از نیروی انتظامی به مجموعه وزارت کشور آمده بود، در طول سالیان مدیریتش در شهر مشهد، توانست چهره نسبتا معتدلی از خود به نمایش بگذارد و با گروه های مختلف به تعامل بپردازد.حرف‌های زیادی از دوران پر فراز و نشیب صدارتش در مشهد برای گفتن دارد، هر چند به زعم خودش نمی خواهد بخاطر حفظ حرمت و حریم شخصی افراد، بعضی از آنها رسانه ای شود.

  • گزارش تصویری از یازدهمین نمایشگاه بین المللی مسکن و انبوه سازان

  • رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی گفت: کیفیت نمایشگاه مسکن، انبوه‌سازان و فرصت‌های سرمایه‌گذاری ارتقا یافته است. محمدرضا رئیسی با حضور در محل غرفه روزنامه «دنیای اقتصاد» در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، انبوه‌سازان و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در نمایشگاه بین‌المللی مشهد، اظهار کرد: وضعیت نمایشگاه امسال از نظر کیفی ارتقا یافته و افزایش تلاش‌ها در بخش ساخت‌وساز و نیز توجه سرمایه‌گذاران به این بخش موجب خرسندی است؛ زیرا می‌تواند آینده خوبی برای صنعت ساختمان رقم بزند و این مهم‌ترین برداشت من از نمایشگاه است. وی کیفیت ساخت‌وسازهای سطح شهر مشهد را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: اینکه در برخی از ساخت‌وسازها مشکلاتی باشد، طبیعت کار است و براساس آمار برای هر 10 میلیون متر مربع ساخت‌وساز، کمتر از یک درصد مشکل ایجاد می‌شود.

  • دنیای اقتصاد، گروه اقتصادی - با گذشت 15ماه از شروع به کار دولت یازدهم، شورای ‌عالی اداری کشور در نوزدهمین روز آبان 93 کلیات طرح پیشنهادی دولت مبنی بر احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را به تصویب رساند تا سرانجام به یکی دیگر از وعده‌های انتخاباتی رئیس جمهور، جامه عمل پوشانده شود.

نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها