صفحه نخست - اخبار
  • رزم حسینی:اقتصاد مقاومتی این نیست که دولت کنونی انجام می‌دهد؛ دولت شاه هم ۶ میلیون بشکه نفت صادر می کرد دنیای اقتصاد، افسانه آشفته- در آیین تجلیل از صادرکنندگان برتر سال ۹۷ خراسان رضوی، از ۳۰ فعال اقتصادی این حوزه تقدیر شد.

  • دنیای اقتصاد، نگار مقدسی- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از بهره‌برداری از تصفیه‌خانه شهرک صنعتی چرمشهر مشهد تا شهریور سال آینده خبر داد.

  • دنیای اقتصاد- چهل و دومین نشست دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی با حضور معاون نظارت بر اجرای استانداردهای سازمان ملی استاندارد و برخی دیگر از مدیران این سازمان به منظور طرح موضوعات مربوط به حوزه استاندارد استان و کشور برگزار شد و نتیجه این جلسه موافقت با دائمی شدن پروانه استاندارد واحدهای تولیدی (به جای پروانه های یکساله پیشین و سه ساله فعلی) بود.

  • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- همایش پتانسیل های صادرات کالا و خدمات فنی و مهندسی به کشورهای شرق آفریقا با هدف بررسی زمینه های صادرات به این کشورها با همکاری اتاق بازرگانی در مشهد برگزار شد.

  • دنیای اقتصاد- نماینده بهیاران وابسته به مجمع نمایندگان بهیاری خراسان رضوی از درد هزاران نفری می‌گوید که با هزاران امید و آرزو و برای تامین معیشت زندگی خود و خانواده‌‌هایشان، پولی را برای شرکت در «طرح بهیاری» تهیه کردند و در دروه‌های آموزشی این طرح شرکت کردند اما تنها روزنه امید آنها با برخی از اقدامات از سوی نظام پرستاری از بین رفت.

  • دنیای اقتصاد- اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی خراسان رضوی در نشستی با مدیران کل دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی و دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت ایران؛ از چالشها و مشکلات خود در حوزه صادرات گفتند.

  • دنیای اقتصاد، افسانه آشفته- انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل بین‌المللی خراسان رضوی، به مناسبت هفته حمل و نقل و روز راهداری نشستی خبری برگزار کرد و فعالان بخش خصوصی در حوزه ترانزیت استان به بیان مشکلات و موانع این حوزه پرداختند؛ آنها معتقدند تمام مشکلات و معضلات موجود در داخل کشور و کشورهای همسایه به ویژه آسیای میانه دست به دست یکدیگر داده‌اند تا میزان صادرات، واردات و ترانزیت کشور و به تبع آن استان ما کاهش یابد.

  • دنیای اقتصاد، زهرا صفدری- پنجاه و نهمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی با حضور اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی و معاون بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی به عنوان مهمانان ویژه در اتاق مشهد برگزار شد.

  • دنیای اقتصاد- جلسه مشترک کمیسیونهای کشاورزی، آب و صنایع تبدیلی و گردشگری اتاق بازرگانی خراسان رضوی با حضور ادواردو لوپز بوسکتس، سفیر اسپانیا برگزار شد و در این جلسه توانمندی‌های خراسان رضوی در بخش کشاورزی، توریست و گردشگری و ایجاد زمینه همکاری و توسعه سرمایه‌گذاری با اسپانیا و اتحادیه اروپا و ایجاد و توسعه زنجیره‌های ارزش توسعه مصارف و جهش صادراتی زعفران معرفی شدند.

  • دنیای اقتصاد، افسانه آشفته- در جلسه کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی مشهد که با حضور رئیس اتاق ایران برگزار شد، غلامحسین شافعی پای درد و دل فعالان حوزه کشاورزی نشست و گفت: هرچه داریم از خراسان و خراسانی‌ها است، بنابراین خراسانی‌ها همیشه در اولویت هستند.

نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها