با حمایت نوین زعفران و تهیه کنندگی و نوازندگی کیوان ساکت تولید شد

قطعه «نگاه»، تازه‌ترین اثر کیوان ساکت با صدای سالار عقیلی

۱۷ تیر ۱۳۹۸ کد خبر : 2350
دنیای اقتصاد- قطعه «نگاه» تازه ترین اثر کیوان ساکت با تهیه کنندگی و نوازندگی خود او و صدای سالار عقیلی با مشارکت نوین زعفران تولید شد.

این اثر که هفته آینده رونمایی میشود، برای حمایت از بیماران سرطانی تولید شده و در نماهنگ آن، به نقش بیماران سرطانی در اجتماع و هنر اشاره شده است.

مازیار رضاخانی کارگردان نماهنگ «نگاه» در خصوص این نماهنگ به دنیای اقتصاد گفت: در این اثر به نشان دادن حضور بیماران سرطانی در میان مردم و نقش آفرینی آنها در اجتماع و در صحنه تئاتر پرداخته ایم و سعی کردیم تصویر بیمارسرطانی در بیمارستان و در حال شیمی درمانی را در این نماهنگ به کار نبریم.

رضاخانی ادامه داد: در این اثر تلاش کردیم عاشقانه جدیدی از بیماران سرطانی نشان دهیم و بگوییم این بیماران هم مانند سایر مردم در جامعه نقش آفرینی میکنند. برای نشان دادن مقصود خود در این نماهنگ از فرم نمایشی ایرانی- هندی استفاده کردیم که توسط 12 بازیگر اجرا شده است.

وی از بهناز توسلی به عنوان بازیگر نقش یک این اثر و علی تبریزی به عنوان فیلمبردار و تدوینگر آن نام برد و اظهار کرد: تمرین بازیگران برای تولید این اثر سه ماه به طول انجامید و کار فیلمبرداری طی سه روز انجام شد.

این کارگردان با بیان اینکه قطعه «نگاه» تک آهنگ است و قرار نیست در آلبوم سالار عقیلی منتشر شود، گفت: این اثر با سرمایه گذاری نوین زعفران و کیوان ساکت و با مشارکت خانه نمایش «دا» تهیه شده است.

 

اقتصاد شرق آخرین ویرایش : ۱۹ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۲۲


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها