پنج میلیون یورو طرح خراسان شمالی در صندوق توسعه ملی پذیرش شد

۲۲ دی ۱۳۹۳ کد خبر : 235
مدیر امور شعب بانک صنعت و معدن خراسان شمالی گفت: سه طرح استان برای دریافت افزون بر پنج میلیون و 586 هزار یورو تسهیلات ارزی با معرفی بانک صنعت و معدن در صندوق توسعه ملی پذیرش شدند.

به گزارش ایرنا،علی عسگری اظهار کرد: طرح فایبرگلاس به عنوان نخستین طرح بزرگ استان سه میلیون و 480 هزار یورو تسهیلات ارزی از صندوق توسعه ملی دریافت کرد. به گفته وی این واحد صنعتی همچنین 40 میلیارد ریال تسهیلات نیز از صندوق توسعه ملی دریافت کرد.

عسگری اضافه کرد: دو طرح ساخت لوازم یک بار مصرف گیاهی با نام تجاری صنایع سبز و سنگ معدن مرال مرجان نیز با تسهیلات پیشنهادی دو میلیون و116هزار و 300 یورو از سوی صندوق توسعه ملی پذیرش شدند.

مدیر امور شعب بانک صنعت و معدن خراسان شمالی گفت: هم اکنون نیز از محل تسهیلات دو هزار میلیارد ریالی مناطق محروم نیز 13 طرح به بانک صنعت و معدن استان معرفی شدند.

عسگری تسهیلات ریالی پیشنهادی برای این طرح ها را 850 میلیارد ریال اعلام کرد که پس از تایید مدارک این واحدها برای دریافت تسهیلات به صندوق توسعه ملی معرفی می شوند. وی اضافه کرد: درسال گذشته نیز 10 طرح صنعتی این استان برای دریافت تسهیلات ارزی و ریالی به صندوق توسعه ملی معرفی شدند که هفت طرح موفق به دریافت این تسهیلات شدند.

« منبع خبری : ایرنا » آخرین ویرایش : ۲۳ دی ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها