مدیران میهمان تحریریه دنیای اقتصاد در مشهد

رئیس شورای شهر مشهد: به عنوان یک شهروند سال هاست که با دنیای اقتصاد ارتباط دارم

۲۲ مرداد ۱۳۹۷ کد خبر : 2135
همزمان با روز خبرنگار و طبق سنت هر ساله، مدیران بخش خصوصی و دولتی از تحریریه سرپرستی روزنامه دنیای اقتصاد در مشهد بازدید کردند و در جریان فعالیت های این دفتر سرپرستی قرار گرفتند. در این بازدیدها که در روز 17 مردادماه انجام شدند رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد، مدیرکل فنی و حرفه ای خراسان رضوی، معاونان اقتصادی و برنامه ریزی شهردار مشهد، شهرداران مناطق 4، 8 و منطقه ثامن مشهد و مدیرعامل شرکت پدیده شاندیز در جمع خبرنگاران و دست اندرکاران سرپرستی دنیای اقتصاد در مشهد حضور یافتند.

رئیس شورای شهر مشهد در این بازدید با تمجید از فعالیت مستمر دنیای اقتصاد در طول سالهای گذشته در مشهد از زحمات تیم تحریریه و سرپرست روزنامه در خراسان رضوی تقدیر کرد و گفت: به عنوان یک شهروند و نه عضو شورای شهر مشهد سالهاست که با دنیای اقتصاد ارتباط دارم. دنیای اقتصاد یک کار حرفه ای و بسیار قوی در حوزه اقتصادی انجام می دهد که در مقاطع مختلف مرجع خیلی از تصمیم سازی های اقتصادی است.

محمدرضا حیدری با اشاره به رویکرد شهرداری به نگاه حرفه ای در حوزه اقتصاد شهری گفت: سالهای قبل فراغت بیشتری داشتم و هر از گاهی در دفتر روزنامه دنیای اقتصاد حاضر میشدم. آن زمان دورنمای فعالیت روزنامه نگاری روشن نبود و نگه داشتن این مجموعه به عشق وعلاقه شما مربوط است وگرنه می دانم که هزینه ها به گونه ای است که اگر آن تعلق خاطر و علاقه به این کار حرفه ای نباشد، کار باید خیلی وقت پیش تعطیل می‌ شد.

رئیس شورای شهر مشهد در ادامه گفت: انتظار تعریف و تمجید از رسانه نداریم چون از کارکرد خودش می افتد، بلکه هم موفقیت ها را و هم کمبودها و نقایص را باید منعکس کند. دنیای اقتصاد در سطح کلان ملی هم این ویژگی را دارد و در ویژه نامه استانی هم همین نگاه را دارد. مطالب و یادداشت هایی که منتشر می شود بسیار قوی است و ما از آنها استفاده می کنیم.

در دیدار مدیران شهری دست نوشته ای از شهردار مشهد به مناسبت روز خبرنگار توسط معاون اقتصادی شهردار مشهد به دبیر ضمیمه خراسان دنیای اقتصاد اهدا شد.

اقتصاد شرق آخرین ویرایش : ۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۱۶:۳۷


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها