به همت اتاق بازرگانی خراسان رضوی برگزار می‌شود

پنجمین همایش ملی توسعه پایدار با رویکرد بهبود محیط کسب‌وکار

۷ اسفند ۱۳۹۶ کد خبر : 2003
دنیای اقتصاد، مشهد- پنجمین همایش ملی توسعه پایدار با رویکرد بهبود محیط کسب‌وکار با حضور مدیران دولتی، فعالان اقتصادی بخش خصوصی و اساتید دانشگاهی نهم اسفندماه در مشهد برگزار می‌شود.

در این همایش که با همکاری اتاقهای بازرگانی تهران، شیراز، اصفهان و تبریز و با حضور نخبگان اقتصادی کشور برگزار خواهد شد، برای نخستین بار از 130 نفر از کارشناسان بدنه ادارات و سازمانهای دولتی که به طور مستقیم با فعالان اقتصادی در ارتباطند، دعوت به عمل آمده است.

ابتدای سال 96 موضوعی در هیات مدیره اتاق بازرگانی ایران مصوب شد مبنی بر تحقیق و بررسی 5 شاخص جهانی کسب‌وکار که ایران در آنها وضعیت ضعیف‌تری دارد. بر این اساس، بررسی شاخص تجارت فرامرزی به اتاق تهران، شاخص حمایت از سرمایه‌داران خرد به اتاق اصفهان، شاخص ورشکستگی و پرداخت دیون بانکی به اتاق مشهد، شاخص شروع کسب‌وکاربه اتاق تبریز و شاخص اخذ اعتبارات به اتاق شیراز واگذار شد که نتایج تحقیقات و بررسی‌های پنج اتاق در این همایش ارائه می‌شود و با بیانیه‌ای در اختیار قوای سه‌گانه قرار می‌گیرد.

فرشاد مومنی، حسن طائی، طهماسب مظاهری، حسین راغفر، حسین عبده تبریزی و محمود سریع‌القلم از سخنرانان این همایش هستند.

گفتنی است 60 مقاله از طریق فراخوان عمومی و 5 مقاله سفارشی به دبیرخانه پنجمین همایش توسعه پایدار با رویکرد بهبود محیط کسب‌وکار ارسال شده است.

 سالن همایشهای اتاق بازرگانی مشهد واقع در خیابان امام خمینی میزبان برگزاری این همایش خواهد بود.

 

« منبع خبری : دنیای اقتصاد » آخرین ویرایش : ۷ اسفند ۱۳۹۶, ۱۳:۵۱


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها