برگزاری تداکس اميد در مشهد

۳۰ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 1997
دنیای اقتصاد- «تِد اکس اميد» جمعه 27 بهمن ماه سال جاری در تالار شهر مشهد برگزار شد.

 

تد یک سازمان غیرانتفاعی است که به «گسترش ایده‌های ارزشمند» اختصاص داده شده است. این سازمان  که در سال ۱۹۸۴ کار خود را به عنوان یک کنفرانس در کالیفرنیا آغاز کرد، هم‌اکنون در قالب‌های متنوعی از ایده‌های ارزشمند حمایت می‌کند. در یک کنفرانس تد، از رهبران اندیشه و عمل خواسته می‌شود تا بهترین سخنرانی زندگی‌شان را در کمتر از ۱۸ دقیقه یا کمتر انجام دهند. از سخنرانان تد در دنیا می‌توان به راجر ایبرت، شیرل سندبرگ، بیل گیتس، الیزابت گیلبرت، بنویت مندلبرایت، فیلیپ ستارک، انگوزی اکانجو ایویلا، براین گرین و ایزابل الند اشاره کرد.

«تِد اکس» برنامه اي شامل رويدادهاي بومي و مستقل است که مخاطبان خود را براي تجربه رويدادي شبيه به کنفرانس «تِد» گرد يکديگر مي‌آورد. از آنجا که در سراسر جهان از جمله ايران درخواست‌ها براي شرکت در کنفرانس‌هاي «تِد» بسيار زياد بوده است، بنياد «تِد» بر آن شده تا با دادن مجوز  برگزاري اين کنفرانس به کشورهاي مختلف دامنه تاثير ايده‌ها را بسيار گسترده‌تر کند و در همين راستا «تِد اکس اميد» در مشهد نیز به اجرا درآمد.

از سخنرانان این برنامه در مشهد می‌توان به «علي صاحبي» مربی ارشد موسسه بین‌المللی ویلیام گلاسر، «حميد فدايي» خالق آقای گیمیفیکیشن و استراتژیست هک رشد، «محمدعلي چمنيان» کارآفرین و مدیر ارشد گروه نیان الکترونیک، «امير شهلا» عضو شوری اسلامی شهر مشهد، «بابک بادکوبه» مدیر آژانس تبلیغاتی بادکوبه، «داريوش محجوبي» استاد کارآفرینی و نوآوری دانشگاه تگزاس، «روبن غني‌پور» مدیر تجاری‌سازی و توسعه برندهای گروه سرمایه‌گذاری اول‌ سازان- اول‌ مارکت و «احمدرضا کاظمي» روزنامه‌نگار اشاره کرد.

این برنامه با همکاري «انجمن مديران صنايع خراسان»، «پارک علم و فناوري خراسان»، «کانون کارآفرينان خراسان رضوي»، «خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوي»، «کميسيون اقتصادي و سرمايه‌گذاري شوراي اسلامي شهر مشهد»، «معاونت برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري مشهد» و «معاونت اقتصادي شهرداري مشهد» جمعه 27 بهمن ماه سال جاری در تالار شهر مشهد برگزار شد.

 

اقتصاد شرق آخرین ویرایش : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶, ۱۶:۰۲


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها