عضو هیات رئیسه انجمن مدیران صنایع خراسان مطرح کرد:

اتفاق نظر انجمن مدیران در حل مشکلات

۲۷ آذر ۱۳۹۶ کد خبر : 1939
دنیای اقتصاد، ضحی زردکانلو- چندی پیش جشن 30 سالگی انجمن مدیران صنایع خراسان در مشهد برگزار شد و اعضای جدید هیات رئیسه این تشکل هم برای یک دوره دیگر انتخاب شدند.

یکی از اعضای هیات رئیسه انجمن مدیران صنایع خراسان با بیان اینکه فرصتهای خوب و مورد نیاز تمامی مدیران در این  انجمن وجود دارد به دنیای اقتصاد می‌گوید: پیشنهاد می‌کنم همة مدیران بیایند و در جلسات انجمن حضور پیدا کنند. عبدالله یزدانبخش ادامه می‌دهد: ما در انجمن مدیران همیشه اتفاق نظر و دیدگاه مثبتی نسبت به حل مشکلات داریم.

وی با بیان اینکه خراسان برای اولین بار در ایران بعد از تهران بنای چنین انجمنی را  پایه‌ریزی کرد ادامه می‌دهد: برادر من ایرج یزدانبخش  و جمعی از صنعتگران هم‌دوره‌شان از اعضای اولیة این انجمن بودند.

قائم مقام گروه کارخانجات پارت لاستیک تصریح می‌کند: با توجه به سوابق و تجربیاتی که اعضای هیات مدیره انجمن دارند معمولا کسی که در این گروه فعالیت می‌کند سابقه و تجربه کافی در صنعت را دارد. اکنون حدود 260 نفر عضو انجمن مدیران صنایع هستند و به‌عنوان یکی از ارکان بخش خصوصی در کنار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فعالیت می‌کنند.

 یزدانبخش خاطرنشان می‌کند: یکی از مهمترین اقدامات اعضای این انجمن این است که در کمیسیونهای مالیات، دارایی، رفع موانع کسب وکار، تامین اجتماعی و شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت و ... شرکت می‌کنند و مشکلات اعضا را  مطرح و برای حل و فصل آن رایزنی می‌کنند.

 عضو هیات رئیسه انجمن مدیران صنایع خراسان تصریح می‌کند: با افتخار می‌توانم بگویم انجمن مدیران صنایع جزو خصوصی‌ترین سازمانهای مردم نهاد موفق است که یکدست و موفق عمل می‌کند. بنده نیز اخیرا افتخار این را داشتم که به‌عنوان یکی از اعضای هیات‌رئیسه این انجمن انتخاب شوم.

انجمن مدیران صنایع فعالیتش را از سال 70 آغاز کرده است. این انجمن با هدف توجه به بخش خصوصی، کار تیمی و جمعی و پیگری مسائل و مشکلات مدیران صنعت در استان شکل گرفته است.

 

 

« تهیه کننده : ضحی زردکانلو » « منبع خبری : دنیای اقتصاد » آخرین ویرایش : ۲۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۰


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها