اعضای جدید هیات رئیسه انجمن مدیران صنایع خراسان انتخاب شدند

سی سالگی انجمن مدیران

۱۳ آذر ۱۳۹۶ کد خبر : 1922
دنیای اقتصاد- همزمان با جشن سی‌امین سالروز تاسیس انجمن مدیران صنایع خراسان، مجمع عمومی سالانه و پانزدهمین دوره انتخابات این انجمن شنبه شب با حضور شهردار مشهد، تعدادی از مدیران کل، اعضای شورای شهر و نخبگان بخش خصوصی در محل ساختمان ساپکو برگزار شد و اعضای جدید هیئت رئیسه این تشکل بخش خصوصی انتخاب شدند.

قاسم تقی‌زاده خامسی شهردار مشهد در این مراسم با بیان اینکه در جمع اهالی صنعت "حرفی که ندانند" برای گفتن ندارد، با ذکر خاطراتی از دوران تصدی‌گری‌اش در معاونت استانداری خراسان بزرگ راهکار حل مشکلات را عمل به قانون دانست. تقی‌زاده که پس از صحبتهای راضیه علیرضایی، رئیس سازمان صنعت خراسان رضوی پشت تریبون قرار گرفته بود با ذکر خاطراتی از چند سفر به کشور چین در دوران حضورش در شهرداری تهران از تعهد به اجرای قانون به عنوان کلید اصلی حل مشکلات یاد کرد.

راضیه علیرضایی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی هم در این مراسم با ابراز خرسندی از حضور در ادوار مختلف مجمع عمومی انجمن مدیران صنایع و یادآوری خاطرات سی سال اخیر به ارائه گزارش عملکردی از فعالیت سازمان متبوعش به افزایش صدور پروانه‌ها در سال جاری اشاره و ابراز امیدواری کرد: با حضور اهالی صنعت در شورای شهر مشکلات حوزه شهری به ویژه مشکل صنایع محور غرب حل شود.

امیر شهلا، عضو شورای شهر مشهد دیگر سخنران این مراسم بود. عضو هیات امنای تشکل صنایع محور غرب مشهد در سخنانی به تمجید از فعالیتهای مثمرثمر فعالان بخش خصوصی برای زنده نگاه داشتن تولید ایرانی پرداخت و با تقدیر از پیشکسوتان عرصه صنعت به تمجید از طبع لطیف و شاعرانه کارگزاران حوزه صنعت پرداخت و با قرائت قطعه شعری از مرحوم مجتبی کاشانی خواستار رفع مشکل واحدهای صنعتی ساکن در غرب مشهد در دوره جدید مدیریت شهری با حضور شهردار جدید مشهد شد.

قرائت پیام رئیس هیات مدیره انجمن مدیران صنایع کشور، تجلیل از فعالترین اعضای هیات رئیسه انجمن طی ادوار ۳۰ سال گذشته و اهدای لوح تقدیر به موسسان، بریدن کیک سی سالگی تشکل و تجلیل از خادمان صنعت از دیگر بخشهای این مراسم بود.

در پایان این مراسم و با شروع روند برگزاری انتخابات پانزدهمین دوره هیات رئیسه این تشکل، هر یک از نامزدان در مدت زمان 2 دقیقه به معرفی برنامه‌های خود پرداختند و پس از آن رای‌گیری انجام شد که بر اساس آراء مأخوذه و از میان نامزدها، افراد زیر برای یک دوره به عضویت هیات رئیسه این تشکل درآمدند:

 آقایان رضا حمیدی (فرش مشهد) محمدعلی چمنیان (نیان الکترونیک) احمد اثنی عشری (بهسو صنعت)

 جلیل افشارنژاد (پارت سازان) علی شریعتی مقدم (نوین زعفران) فرامرز مرادی (قطعه‌ساز مشهد) بیژن زاهدی‌فر (ایران خودرو) مهدی نعیمی‌پور (اترک شیمی) و عبدالله یزدان‌بخش (پارت لاستیک)

« منبع خبری : دنیای اقتصاد » آخرین ویرایش : ۱۳ آذر ۱۳۹۶, ۰۸:۵۶


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها