در قالب 21 دستگاه کامیون از خراسان رضوی صورت گرفت

اعزام بزرگترین محموله اهدایی واحدهای صنعتی استان به مناطق زلزله زده

۳۰ آبان ۱۳۹۶ کد خبر : 1917
اقتصاد شرق- بزرگترین محموله اهدایی واحدهای صنعتی خراسان رضوی در قالب 21 دستگاه کامیون و تریلر به مناطق زلزله زده اعزام شد.

 

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، فیروز ابراهیمی با تسلیت در گذشت جمعی از هم وطنان در حادثه تلخ زلزله کرمانشاه ضمن اعلام این مطلب گفت: در پی وقوع زلزله در استان کرمانشاه تعداد قابل توجهی از مدیران خیراندیش واحدهای تولیدی استان به  کمک‌ زلزله‌زدگان شتافتند تا نیازهای آنها را مرتفع کنند.

دبیر خانه صنعت معدن و تجارت خراسان رضوی افزود : براین اساس با مشارکت واحدهای تولیدی، انجمنهای صنایع همگن وخانه صنعت معدن و تجارت استان، تا روزدوشنبه 21 دستگاه کامیون شامل اقلام مورد نیاز هم وطنان آسیب دیده از جمله بخاری، پتو، انواع فراورده‌های غذایی کنسرو شده، پوشش پلاستیکی چادر، کانکس، محصولات بهداشتی، لبنیات، کیک و کلوچه، قند و چای به مناطق آسیب دیده اعزام شد.

وی با اشاره به فعالیت ستاد جمع آوری کمکهای واحدهای تولیدی مستقر در خانه صنعت معدن و تجارت کرمانشاه اظهار کرد: برخی از این کمکها در اختیار ستاد فوق قرار گرفته و برخی دیگر نیز مستقیما توسط نمایندگی واحدهای صنعتی در استان کرمانشاه توزیع می‌شود.

ابراهیمی حجم وزنی کمکهای واحدهای تولیدی را حدود 210 تن اعلام کرد و افزود: در چند روز گذشته برخی از واحدها نیز به صورت نقدی به هم وطنان آسیب دیده کمک کردند که این کمکها  برای خرید اقلام مورد نیاز فوری هم وطنان به حساب ستاد کمک رسانی واحدهای تولیدی مستقر در کرمانشاه واریز می‌شود. وی همچنین از استمرار کمکهای واحدهای تولیدی استان به مناطق زلزله زده خبر داد.

« منبع خبری : اقتصاد شرق » آخرین ویرایش : ۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۵


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها