به مناسبت روز خبرنگار انجام شد

بازدید مسئولان از تحریریه «دنیای اقتصاد» در مشهد

۱۹ مرداد ۱۳۹۶ کد خبر : 1862
همزمان با فرارسیدن 17 مرداد و گرامیداشت روز خبرنگار جمعی از مسئولان از تحریریه دنیای اقتصاد در مشهد بازدید کردند

شورای شهر منتخب در تحریریه «دنیای اقتصاد» در مشهد

اعضای شورای جدید شهر مشهد از جمله این افراد بودند،  محمدرضا حیدری، دبیر و سخنگوی منتخبان پنجمین دوره شورای شهر مشهد در بازدید  از تحریریه «دنیای اقتصاد» گفت: تعبیر من این نیست که امروز فقط به دفتر دنیای اقتصاد آمدیم بلکه به دیدار خانواده‌ای مطبوعاتی آمده‌ایم که چندین سال است در این زمینه کار کردند و به نظرم به دلیل اینکه در کنار کار مطبوعاتی‌شان فعالیت سیاسی داشتند، برخی از مسئولان از پیشرفت آنها جلوگیری کردند.

وی افزود: امیدوارم در دوره جدید شورا بتوانیم زمینه تعامل و همکاری را با مجموعه مطبوعاتی داشته باشیم و در خدمت دوستان دنیای اقتصاد خواهیم بود.

شهناز رمارم، عضو شورای پنجم شهر مشهد که سرپرستی روزنامه دنیای اقتصاد در مشهد را نیز برعهده دارد، ضمن خوشامدگویی به اعضای شورای شهر گفت: سعی کردیم در این روزنامه به صورت حرفه‌ای فعالیت کنیم و در شرایط رکود اقتصادی کشور از سال 92، هر هفته نشریه به صورت منظم در مشهد چاپ شد و تاکنون حدود 200 شماره به صورت منظم منتشر شده است که در شرایط رکود مطبوعات در سالهای اخیر کاری بزرگ بود.

وی خاطرنشان کرد: تمامی امور مربوط به روزنامه از لحظه تولید مطالب و حروف‌چینی تا بستن صفحات یعنی صفر تا صد کار فنی روزنامه توسط خبرنگاران جوان ما انجام می‌شود و ما در کنار آنها هستیم و بیشتر نقش حمایتی داریم.  

محمدحسین ودیعی، دیگر عضو شورای پنجم شهر مشهد نیز گفت: دنیای اقتصاد روزنامه مورد علاقه من است و همیشه اخبار آن را دنبال می‌کنم و اطمینان دارم این روزنامه هر روز صبح که منتشر می‌شود حداقل یک میلیون نفر در سطح کشور آن را رصد می‌کنند. من توصیه می‌کنم کسانی که می‌خواهند تحلیلهای اقتصادی بین‌المللی را مطالعه کنند، هفته نامه تجارت فردا را حتما مطالعه کنند. ما هم در جلسات اقتصادی تحلیلهای این نشریه را مطالعه می‌کنیم و امیدوارم شورای شهر مشهد بتواند همکاری متقابلی با این نشریه داشته باشد.

 

بدون تعامل با رسانه و آموزش و پرورش میسر نخواهد شد

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار به همراه معاونان و مشاوران از دفتر تحریریه «دنیای اقتصاد» در مشهد دیدن کرد. علیرضا کاظمی در این دیدار با اشاره به نقش خبرنگار در عرصه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به جامعه گفت: خبرنگاران رسالت مهمی برعهده دارند و آموزش و پرورش به‌عنوان متولی تعلیم و تربیت رسمی خبرنگاران را یاوران تعلیم و تربیت می‌داند.وی افزود: دستیابی به «آموزش و پرورش به‌عنوان گفتمان غالب جامعه» بدون تعامل با رسانه و آموزش و پرورش میسر نخواهد شد، بر خود فرض می‌دانم از تلاش صادقانه فعالان رسانه و خبرنگاران که در پوشش اخبار و برنامه‌های آموزش و پرورش همواره یاریگرمان بودند از سوی جامعه دانش‌آموزان، اولیای دانش‌آموزان و فرهنگیان کمال سپاسگزاری را داشته باشم.

 

سیدجواد حسینی معاون سیاسی استاندر، افشین رحیمی گل خندان مدیرکل فنی و حرفه ای، سید محسن نظام مدیرکل تامین اجتماعی،  اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان خراسان رضوی و هیات مدیره انجمن انبوه سازان، از جمله کسانی بودند که برای تبریک روز خبرنگار به تحریریه «دنیای اقتصاد» در مشهد آمدند. 

« تهیه کننده : ضحی زردکانلو » « منبع خبری : دنیای اقتصاد » آخرین ویرایش : ۱۹ مرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۱۹


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها