هشتم تا یازدهم مردادماه؛

نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات کشاورزی برگزار می‌شود

۷ مرداد ۱۳۹۶ کد خبر : 1857
نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات و ادوات کشاورزی و صنایع وابسته(اتماک_ آی فارم) هشتم تا یازدهم مردادماه با حضور تمامی استانها در تهران برگزار می‌شود.

 

به گزارش اقتصاد شرق و به نقل از ستاد خبری نمایشگاه اتماک - آی فارم، نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی، نهاده‌ها و سیستمهای آبیاری یکشنبه و با حضور جمعی از مقامات و مسئولان دولتی، قریب به 100 شرکت و همچنین جمعی از سفرای خارجی به ویژه از کشورهای هندوستان، بلغارستان، موریتانی و افغانستانی در تهران آغاز به کار می‌کند.

این نمایشگاه با هدف ورود فن‌آوریهای روز دنیا در صنعت کشاورزی و در راستای ترویج بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی موجود در زمینه مکانیزاسیون کشاورزی و با حضور مدیران و مسئولان حوزه کشاورزی تمام استانها، بهره‌برداران، کشاورزان و صاحبان صنایع در نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات و ادوات کشاورزی و صنایع وابسته بیش از 100 شرکت فعال از ایران و خارج از کشور، ‌آخرین توانایی و دانش خود را به نمایش خواهند گذاشت.

در این نمایشگاه آخرین دستاوردها در زمینه‌های ماشین و ادوات کشاورزی با الگو و فناوری نوین مکانیزاسیون، ماشینهای کشت مستقیم (کشاورزی حفاظتی)، ماشینهای برداشت (کمباین و تراکتور)، نهاده‌ها شامل بذر، کود، سم و نهال، ماشین‌آلات راه‌سازی، دستگاه بوجاری غلات و حبوبات و انواع بالابر و تولید و عرضه انواع کودهای آلی به نمایش گذاشته می‌شود.

برگزاری کارگاههای آموزشی ترویجی یک روزه با ارائه مدرک پایان دوره معتبر از مهمترین برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است.

 افتتاح نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات و ادوات کشاورزی و صنایع وابسته، 8 مرداد ماه ساعت 11:30 برگزار می‌شود و نمایشگاه تا یازدهم مردادماه در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران برپا خواهد بود.

اقتصاد شرق آخرین ویرایش : ۷ مرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۱۵


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها