مدیرعامل شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی؛

منطقه ویژه اقتصادی خراسان شمالی پس از تایید محیط زیست عملیاتی می‌شود

۱۵ دی ۱۳۹۳ کد خبر : 184
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی گفت: عملیاتی شدن طرح‌های عمرانی در منطقه ویژه اقتصادی منتظر تاییدیه زیست محیطی است.

به گزارش تسنیم، محمد‌علی یوسفی، اظهار کرد: این هفته دفاعیه برای کسب این تاییدیه انجام می‌شود و امید می‌رود با حل این مشکل عملیات اجرایی به پیمانکار واگذار شود. وی افزود: هم اکنون پیمانکار اجرای منطقه ویژه اقتصادی انتخاب شده و با آغاز اجرای طرح‌های عمرانی در امسال، زمین‌های این منطقه سال آتی برای واگذاری به متقاضیان آماده می‌شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی درباره سرمایه گذاری در شهرک‌های صنعتی استان گفت: با وجود اینکه امسال، سال رکود در سرمایه‌گذاری بود اما استقبال در سرمایه‌گذاری در شهرک بیدک درمرکز استان خوب بوده است. وی توضیح داد: پیش بینی می‌شود شهرک صنعتی بیدک در سال آتی زمینی برای واگذاری به متقاضیان سرمایه گذاری نداشته باشد.
یوسفی افزود: استان دارای بیش از هزار هکتار زمین در 14 شهرک‌ها و نواحی صنعتی قابل واگذاری با امکانات زیربنایی موردنیاز سرمایه گذاری صنعتی است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی به حضور سرمایه گذاران کشور ترکمنستان در شهرک‌های صنعتی استان اشاره کرد و گفت: سرمایه گذاران ترکمنستانی، از شهرک‌های صنعتی شماره یک و دو  بجنورد بازدید کردند و خواستار همکاری با برخی واحدهای تولیدی شدند. وی تصریح کرد: این سرمایه گذاران برای انتقال تکنولوژی و نیز دانش فنی واحد تولیدی بهار نورد در زمینه تولید واحدصنعتی لوله و پروفیل ابراز علاقه کرده و نیز خواستار بردن دانش فنی کارخانه قند به ترکمنستان شدند.

« منبع خبری : تسنیم » آخرین ویرایش : ۱۵ دی ۱۳۹۳, ۱۶:۰۹


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها