بومی بودن از شاخصه‌های اصلی شهردار مشهد است

۲۲ خرداد ۱۳۹۶ کد خبر : 1836
اقتصاد شرق- رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان خراسان رضوی گفت: بومی بودن از شاخصه‌های مهم و اصلی شهردار مشهد است که باید مدنظر اعضای شورای شهر در انتخاب خود قرار بگیرد.

 

محمود پژوم در گفتگو با خبرنگار ما افزود: کسی که به عنوان شهردار مشهد انتخاب میشود باید تجربه اجرایی لازم را در کارنامه خود کسب کرده باشد و تا حد امکان مدیریتش با مدیریت شهری تناسب داشته باشد.

وی ادامه داد: شهردار مشهد باید تعامل خوبی با تمامی مدیران ارشد و سایر ارگانها و سازمانهای استان و شهر مشهد داشته باشد تا عملکرد شهرداری هم به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: شهردار مشهد در حقیقت موضوع امروز که بحث اشتغال است را باید مدنظر قرار دهد. علاوه بر این، در شهر مشهد با توجه به بحث حاشیه‌نشینی و بافت فرسوده شهر، باید شناخت و علم لازم را داشته و برنامه‌های کامل و جامعی در این خصوص داشته باشد.

پژوم تاکید کرد: شهر مشهد با توجه به پذیرش سالیانه 25 میلیون زائر و سکونت 2.5 میلیون جمعیت شهری، نیازمند پروژه‌های متعددی است که از جمله آن می‌توان به ساخت و ساز مسکن برای دهه‌های مختلف اشاره کرد و دوم بحث گردشگری برای ساکنان مشهد و این تعداد زائر و مسافر است که مدیریت شهری باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشد.

« تهیه کننده : زهرا صفدری » « منبع خبری : اقتصاد شرق » آخرین ویرایش : ۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۳:۵۸


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها