دبیر مجمع روحانیون مبارز خراسان رضوی در واکنش به طولانی شدن روند تأیید انتخابات شورای شهر مشهد:

می‎خواهند شیرینی پیروزی اصلاح‌طلبان را بر مردم تلخ کنند

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ کد خبر : 1835
دبیر مجمع روحانیون مبارز خراسان رضوی در واکنش به طولانی شدن روند تأیید انتخابات شورای شهر مشهد گفت: می‎خواهند شیرینی پیروزی اصلاح‌طلبان را بر مردم تلخ کنند.

به گزارش اقتصاد شرق حجت‌الاسلام علی عجم در این باره اظهار کرد: طبیعی است که اصولگرایان تندرو نمی‌خواهند این شکست بزرگ را بپذیرند و به دنبال این هستند که با اما و اگرهایی که میآورند، تحمل شکست را برای خود آسان کنند.

وی ادامه داد: ظاهراً حدود 30 صندوق در مشهد بازشماری شده اما نه تنها نتیجه به نفع اصولگرایان تغییری نکرد بلکه رأی نمایندگان لیست امید بیشتر شد؛ اصولگرایان تندرو به دنبال انجام اقداماتی هستند تا این شکست در انتخابات شورای شهر مشهد، وجهه عمومی آنها را خدشه‎دار نکند و تا حدودی فضا تلطیف شود.

دبیر مجمع روحانیون مبارز خراسان رضوی در خصوص تبعات احتمالی طولانی شدن روند تأیید انتخابات شورای شهر در مشهد بیان کرد: به نظر نمی‌رسد نتیجه نهایی انتخابات شورای شهر مشهد تغییر کند و این طولانی شدن روند انتخابات تنها به این دلیل است که شیرینی پیروزی اصلاح‌طلبان را کمتر کنند؛ تبعات این امر هم این است که مردم بیشتر به اصولگرایان تندرو با نظر سوء بنگرند و این مسئله جز افزایش نفرت عمومی برای آنها چیزی ندارد و به نفع خودشان هم نیست.

عجم تصریح کرد: تفاوت تعداد آرای آخرین نفر از لیست امید با اولین نفر از اصولگرایان حدود 50 هزار نفر است و این امری نیست که بتوانند به آن خدشه وارد کنند بلکه به دنبال این هستند که شیرینی این پیروزی را اندکی بر مردم تلخ کنند.

وی اضافه کرد: طولانی شدن روند تأیید انتخابات شورای شهر مشهد به زیان اصولگرایان تندروست زیرا پیروزی لیست امید و اصلاحات امر چشمگیر و شگفت‎انگیزی است و آنها به سادگی نمیخواهند این موضوع را بپذیرند و پذیرش این امر برای آنها سنگین است؛ بهتر است این آقایان به قواعد بازی تن دهند و نتایج انتخابات را بپذیرند زیرا این امر به نفع خودشان است.

« منبع خبری : اقتصاد شرق » آخرین ویرایش : ۲۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۸


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها