دولت دوازدهم به بخش خصوصی بیشتر توجه کند

۳ خرداد ۱۳۹۶ کد خبر : 1822
اقتصاد شرق- رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با اعتقاد بر این که بخش خصوصی همیشه در خدمت دولتها بوده است، گفت: دولت دوازدهم به بخش خصوصی توجه بیشتری داشته باشد.

سیدحسن حسینی با بیان این که مردم در انتخابات 29 اردیبهشت به تعقل و خردگرایی رأی دادند، اظهار کرد: با توجه به مطرح کردن برخی وعده‌های اقتصادی از قبیل افزایش یارانه توسط برخی کاندیداها، اما دیدیم بیشتر مردم ایران به این وعده‌ها «نه» گفتند و بر اساس خرد رأی خود را به صندوقها ریختند.

وی با تأکید بر این که دولت و نظام باید قدر مردمی را که با این شور و هیجان به صحنه آمدند، بداند و برای رفع مشکلات آنها تمام تلاش خود را به کار بندد، خاطرنشان کرد: اکنون انتخابات تمام شده و تمام دستگاهها باید به اعتلای ایران بیندیشند.

نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی مسائل اقتصادی را اولویت اول دولت دوازدهم دانست و تصریح کرد: مشکلات حوزه بانکها، سازمان امور مالیاتی، تأمین اجتماعی و ... از مسائلی است که انتظار می‎رود بهبود وضعیت آنها در دستور کار دولت دوازدهم باشد.

حسینی با بیان این که بخش خصوصی همیشه در خدمت دولتها بوده و وظایف خود را به خوبی انجام داده است، بیان کرد: این دولتها هستند که گاهی کم‌لطفی می‌کنند.

وی ادامه داد: دولتها باید بخش خصوصی را از خودشان بدانند و به تقویت این بخش کمک کنند تا از این طریق تولید رونق داشته باشد و چرخ اقتصاد بچرخد.

« منبع خبری : اقتصاد شرق » آخرین ویرایش : ۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۴۶


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها