عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی خراسان رضوی:

نباید از شورای آینده مشهد انتظار معجزه داشت

۱ خرداد ۱۳۹۶ کد خبر : 1818
اقتصاد شرق- عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی معتقد است: با توجه به امکانات موجود در مشهد، مردم نباید از پنجمین دوره شورای شهر انتظار معجزه داشته باشند.

محمدحسین روشنک با بیان این مطلب اظهار کرد: انتظارات از شورای آینده شهر مشهد باید واقع‌بینانه و مطابق با امکانات موجود در شهر باشد و نباید انتظار معجزه داشت.

وی با تأکید بر این که اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد باید برنامه راه خود را ترسیم کنند و مطابق با آن برنامه پیش بروند، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی شهری، تعیین اهداف و ترسیم نقشه راه از مسائل بسیار مهمی است که اعضای شورای پنجم باید مدنظر داشته باشند.

رئیس اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی با اشاره به این که اعضای فعلی شورای شهر مشهد علیرغم تلاشهای انجام شده، نتوانستند آنچه را شهر می‌خواهد، محقق کنند، تصریح کرد: منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد افراد متخصصی هستند و انتظار می‎رود تلاش کنند شهر را برای همه بخواهند و از این طریق، ایرادی را که خودشان به دوره فعلی وارد می‌کردند، برطرف کنند.

روشنک انتخاب اعضای شورای شهر مشهد با بیش از حدود 200 هزار رأی را باارزش دانست و افزود: این تعداد رأی پشتوانه بسیار خوب و ارزشمندی برای اعضای شورای آینده خواهد بود.

وی با اعتقاد بر این که اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد با شهردار منتخب خود در حد انتظار همراهی نمی‎کردند، گفت: در واقع شورای قبل دست شهردار منتخب خود را نمی‌گرفت و شاید در بسیاری از موارد این امر مخل کار شهرداری بود؛ شورای آینده باید دست شهردار را باز بگذارد و در پیشبرد اهداف به شهرداری کمک کند.

مردم مشهد در پنجمین انتخابات شورای شهر مشهد، 15 نفر لیست امید را راهی شورا کردند که این افراد به ترتیب تعداد آرای اخذشده عبارتند از: امیر شهلا، شهناز رمارم، بتول گندمی، احمد نوروزی، محمدرضا حیدری، علیرضا شهریاری، احسان اصولی صفار، حمیدرضا موحدیزاده، سیدمسعود ریاضی مظلومی، محمدحسین ودیعی، رمضانعلی فیضی، محمدهادی مهدی‌نیا، مجتبی بهاروند، محمد حاجیان شهری و سیدمحسن حسینی‌پویا 

« منبع خبری : اقتصاد شرق » آخرین ویرایش : ۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۲۵


نظر سنجی اقتصاد شرق

اخبار تصویری

پیشخوان خبر

یادداشت ها